Карамельний барвник коли викликає рак

Відео: карамелизация (для домашнього коньяку), саморобна карамель

Під час хімічного процесу з виробництва карамельного барвника, який використовується в колі і пепсі, утворюється канцероген, що приводить до появи одного додаткового випадки раку на кожні 100 тисяч любителів солодких напоїв.

В ході масштабного дослідження, яке було проведено організацією Consumer Reports в минулому році, вчені виявили, що всього однієї банку коли або пепсі в день достатньо, щоб отримати небезпечну дозу канцерогену під назвою 4-метілімідазол (4-MEI). Потенційний канцероген утворюється при виробництві знайомого всім карамельного барвника, який додається до багатьох солодкі напої.

Закон штату Каліфорнія вже зараз вимагає, щоб виробники вказували на етикетках продукту зміст 4-метілімідазола, так як вплив всього 29 мікрограмів цієї речовини кожен день призводить до додаткових випадків раку. Штат Каліфорнія зарахував 4-MEI до канцерогенів в 2011 році.

Тестування 110 зразків відомих напоїв, проведене співробітниками Consumer Reports на чолі з вченими з Центру придатного для життя майбутнього імені Джона Хопкінса (Балтімор), показало, що ці напої містять від 9,5 до 963 (!) Мікрограмів 4-MEI на літр.

Концентрація 4-MEI істотно варіювала в залежності від бренду і штату, в якому він був придбаний. Дослідники зробили висновок, що в межах одного штату зміст канцерогену в напоях приблизно однакове. Це говорить про ефективність діючих на території штатів обмежень.

Вони попереджають: «Регулярне вживання певних напоїв може призвести до впливу 4-MEI в кількостях, що перевищують 29 мкг / добу. Це рівень, який здатний викликати один додатковий випадок раку на 100 тисяч осіб, що було доведено в ході досліджень Національної токсикологічної програми США ».

Вчені говорять, що у них не було достатньо підстав говорити про небезпеку тих чи інших брендів. Провідний автор дослідження Тайлер Сміт (Tyler Smith), глава програми CLF Джона Хопкінса, вважає, що політика штатів по відношенню до 4-MEI повинна бути найголовнішим інструментом захисту.

Що стосується окремих брендів, то в напої Malta Goya було виявлено найбільше 4-метілімідазола, а в напої Coca-Cola - найменше цієї речовини.

уподобання американців

Для оцінки рівня впливу потенційного канцерогену дослідники використовували результати лабораторних аналізів і відповіді учасників національного опитування National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES). Дані цього опитування - це справжнє джерело інформації, який дозволяє судити про стан здоров`я і звичках населення Сполучених Штатів у віці від 3 до 70 років. Дослідження проводилося з 2003 по 2010 рік.

Автори кажуть: «Ми проаналізували споживання всіх напоїв, і в подальшому розділили газовану воду на п`ять умовних категорій: 1) кола, 2) дієтична кола, 3) кореневе пиво, 4) м`ятна кола, 5) інші (НЕ дієтичні) напої. Виявилося, що найбільш популярними у американців були різновиди коли, а найменш популярним - кореневе пиво ».

Підлітки і молоді люди вживають значно більше солодких напоїв в порівнянні з дітьми і дорослими людьми середнього та похилого віку.

Середні показники були наступними:
  • Вік 16-20 років: середня норма 550-1070 мл в день
  • Вік 45-64 роки: середня норма 457-864 мл в день

Відео: Безпека карамельного барвника

Довічний ризик раку

«Це дослідження, судячи з усього, дало відповідь на критично важливе питання: скільки газованої вживають американці? Новий аналіз підтвердив наші побоювання з приводу того, що американська молодь випиває величезну кількість цих напоїв, піддаючи себе значному ризику раку протягом життя », - говорить доктор Урваши Рангалі (Urvashi Rangan), виконавчий директор центру безпеки продуктів харчування Consumer Reports.

Вона додає, що виробники солодких напоїв і державні органи негайно повинні вжити заходів, щоб захистити громадське здоров`я.

«Каліфорнія вже зробила важливий крок, встановивши максимальну межу 4-метілімідазола в продуктах і напоях», - каже Рангаї.

Свою думку також висловив доктор Кив Нахман (Keeve Nachman), провідний автор останньої роботи, директор програми громадського здоров`я та виробництва харчових продуктів в CLF Джона Хопкінса, викладач в Школі громадського здоров`я Блумберга.

Дослідник сказав: «Солодкі напої піддають здоров`я людей абсолютно непотрібного ризику, причому через тих інгредієнтів, які додають в них просто для естетичних цілей. Це непотрібне вплив несе загрозу для громадського здоров`я і піднімає питання про подальше використання карамельного барвника в газованій воді ».

Більш детальна інформація про проблему і відеозвіт про 4-MEI в солодких напоях ви можете знайти на офіційному сайті організації ConsumerReports.org.
Поділитися в соц мережах:

Cхоже