Надлишок вуглеводів небезпечний для нашого мозку?

Відео: 10 РЕЧЕЙ НЕГАТИВНО ВПЛИВАЮТЬ НА МОЗОК

Навіть незначне підвищення рівня цукру в крові, викликане нераціональною дієтою з великим вмістом вуглеводів, може бути руйнівним для головного мозку.

Сучасні відомості із західної медичної літератури дозволяють зв`язати високоуглеводную дієту з ризиком церебральної атрофії, деменції, хвороби Альцгеймера та інших захворювань.

Ці тривожні дані оприлюднив доктор Девід Перлмуттер (David Perlmutter), автор американського бестселера Grain Brain.

Провокаційне інтерв`ю з дослідником є на сайті видання Alternative and Complementary Therapies від видавництва Mary Ann Liebert, Inc.

Доктор Перлмуттер, сертифікований невролог, член Американського коледжу харчування (American College of Nutrition), в статті під назвою «Переосмислення дієтологічних підходів до здоров`я мозку» сказав: «Ми живемо з усвідомленням того, що калорія - це всього лише калорія, але в плані здоров`я нашого мозку, як і всього іншого нашого організму, існує велика різниця між джерелами цих калорій і їх впливом на здоров`я. Калорії з вуглеводів, які швидко збільшують рівень цукру в крові, набагато більш руйнівні для людської фізіології, ніж калорії з більш здорових джерел ».

Доктор Перлмуттер в ході майбутньої презентації збирається пояснити, як саме здоров`я головного мозку і когнітивні функції пов`язані з харчуванням людини.

Анонсована презентація «Турбота і харчування Вашого мозку» (The Care and Feeding of Your Brain) пройде в цьому році на Симпозіумі з інтегративної охорони здоров`я в Нью-Йорку.
Поділитися в соц мережах:

Cхоже