Харчові добавки для дітей і дорослих: інтерв`ю з натуропатом

Відео: Фармацевтична мафія позбавляється від конкурентів (Борис Грінблат)

Доктор Пенелопа Макдоннелл, експерт в області натуропатической медицини

Пенелопа Макдоннелл (Penelope McDonnell) - популярний американський експерт в області натуропатической медицини, в минулому - успішний фінансист з Уолл-стріт.

Зробивши паузу в кількарічної фінансової кар`єрі заради створення сім`ї, Пенелопа Макдоннелл зрозуміла, що її цікавить інший рід занять.

Після навчання в Школі натуропатической медицини Університету Бриджпорта вона вирішила відкрити приватну практику, і тепер допомагає своїм пацієнтам підтримувати здоров`я за допомогою природних засобів.

У нашій сьогоднішній статті доктор Макдоннелл розповість про особливості прийому харчових добавок для дорослих і дітей.

- Які вітамінні добавки ви рекомендуєте дітям?

- Дітям я в першу чергу раджу риб`ячий жир, пробіотики і збалансовані мультивітамінні комплекси - це гарний початок. Якщо на вулиці погана погода і високий ризик підхопити застуду, загальнозміцнюючі трав`яні добавки будуть дуже до речі.

Що стосується риб`ячого жиру, то краще за все жувальні «рибки» Nordic Fishies з омега-3 кислотами. До речі, найбільш продаються в Америці.

Серед прибутків для дітей я зупинила свій вибір на комбінованих продуктах від Klaire Labs, хоча тут дуже багато хороших варіантів.

Якщо дитині потрібен рослинний стимулятор імунітету, то підійде Vita-Kids Immune. Даний продукт, крім вітамінів і мінералів, містить екстракти чорниці, бузини і квіток жимолості.

Все перераховане коштує відносно недорого і вільно продається онлайн, тому вам залишається тільки зробити вибір.

Не слід забувати про повноцінне харчування дитини. Ніякі харчові добавки не замінять здорової їжі. Щоб ваші діти росли міцними і енергійними, давайте їм більше фруктів і овочів, менше молока і продуктів з пшениці - такі мої рекомендації.

- Що можна давати підліткам в період гормональної перебудови, при нервозності, проблеми з навчанням і нестачі сну?

- Для таких тінейджерів ідеально підійде збалансований мультивітамінний комплекс плюс додаткове джерело вітаміну D (хоча б той же риб`ячий жир в жувальних таблетках або капсулах).

Мій звичайний рада - менше молока і пшениці, більше овочів і фруктів. Таке харчування сприяє зміцненню організму, що росте і згладжує проблеми, пов`язані з гормональними змінами.

- Поговоримо про проблеми дорослих. Які вітаміни ви порекомендуєте активним жінкам у віці 30-50 років?

- Для активної жінки мультивітамінів може не вистачити, потрібні додаткові мікро- і макроелементи.

У міру наближення до менопаузи потрібен захист від стресів і довгострокова профілактика проблем з щитовидною залозою і кістками. Для цього в Америці існує багато чудових марок, серед яких продукція Metagenics, Vital Nutrients і ін.

- А що краще приймати жінкам після менопаузи?

- Ось що стосується періоду після менопаузи, то я не можу запропонувати вам універсального рецепту: в кожному конкретному випадку жінка потребує особливих харчових добавках. Про це потрібно розмовляти індивідуально.

У своїй практиці я постійно бачу жінок, так і чоловіків, які після 60 років змогли досягти кращої якості життя завдяки правильно підібраним якісним харчовим добавкам і раціональному харчуванню. Йдеться про істотні, порівняно з ровесниками, відмінності в пам`яті, працездатності, настрої.

Однак в даній категорії, повторюся, не існує єдиного універсального засобу, який допомагає всім. Потрібен персоналізований підхід. Одним підійдуть добавки з коензимом Q10, інші ж їх не відчують. Одні потребують добавках для нормалізації роботи травної системи, іншим це не потрібно. Те ж відноситься до добавкам для головного мозку, серця, судин і ін.

Тому консультуйтеся з кваліфікованим фахівцем, а не приймайте все підряд в надії на успіх.
Поділитися в соц мережах:

Cхоже