Правильний догляд за шкірою обличчя

Правильний догляд за шкірою обличчя

Правильний догляд за шкірою обличчя.

Викиньте половину своєї косметики

Мій підхід до турботи про шкіру завжди викликає подив. «Чому я ніколи не думала про це раніше?» - Дивуються люди, коли я показую їм свої методики, або вони вигукують: «Відмінна ідея!» Насправді все, що я зробила, - це лише додала кілька штрихів до загальновідомих прийомів.

Немає нічого особливого в косметичних продуктах, які я застосовую, - важливо те, як саме я їх використовую. Наприклад, замість нанесення лосьйону прямо на шкіру я бризкав кілька крапель на вологу бавовняну серветку і спеціальним способом накладаю її на обличчя. Найпростіший лосьйон може перетворитися в прекрасну сироватку, якщо зробити з нього лосьйон-маску. Так само і з скрабом для особи, який деякі люди уникають через що містяться в ньому абразивних частинок: склад можна пом`якшити і зробити вдвічі ефективніше, якщо змішати його з милом для особи і теплою водою.

Тому я раджу людям вкладати в стан шкіри не гроші, а турботу і увагу.

також я закликаю більше діяти долонями і пальцями. Якщо нагріти засіб в руках, то воно буде краще проникати в шкіру, завдяки чому його ефективність подвоїться або навіть потроїться.

Притискаючи руки до обличчя, ви дозволяєте косметиці і тепла вашого тіла працювати разом, і вони, немов парова праска, роблять шкіру неймовірно гладкою. Ви можете злегка натискати на шкіру пальцями, щоб частинки косметичного засобу глибше проникали в пори, а також для поліпшення кровообігу, або масажувати обличчя, тим самим розгладжуючи зморшки.

Все це недорогі методи, які не потребують ніяких зайвих витрат.

Наскільки на сьогоднішній день вишуканими і швидкодіючими можуть бути ті чи інші засоби, настільки їх переваги можна звести нанівець, якщо використовувати їх бездумно. Я раджу наступне: вкладайте душу в кожну краплю косметичного засобу, який ви використовуєте. Такий натхненний підхід до щоденного догляду за шкірою змусить коричневі цятки зникнути, а щоки НЕ провисати і, що важливо, буде кардинально відрізнятися від безрозсудною витрати грошей на косметику.

Відео: Догляд за обличчям вранці / ПРАВИЛЬНИЙ догляд за шкірою

Для краси особи потрібна краса навколо

Мій покійний чоловік говорив мені, що я повинна наповнювати своє життя тим, що представляє справжню цінність. Ми часто відвідували музеї і дивилися світові шедеври, обідали кілька разів на місяць в кращих ресторанах і подорожували в інші країни, де милувалися природою і вуличними пейзажами, яких не бачили раніше.

Коли ти подорожуєш і переживаєш нові відчуття, неодмінно відчуваєш, ніби клітини всього тіла вбирають красу, і ти стаєш прекраснішим. Обличчя жінки, яка на весь день закривається в похмурої кімнаті, швидше за все буде похмурим і бездушним, в той час як особа жінки, яка виходить з дому і сприймає навколишню красу, безумовно, виразно і гармонійно.

Що ж визначає жіночу красу? Деякі жінки не здаються мені чарівними, незважаючи на свої красиві обличчя, в той час як інші виділяються з натовпу, хоча нічого сліпучого в них немає. Мені спадає на думку актриса Одрі Хепберн, якою я завжди захоплювалася, як унікальною жінкою, чия особлива харизма перевершувала її природну красу. Вона довела, що навіть зморшки і складки, які приходять з роками, можуть бути привабливі самі по собі, якщо вони висловлюють впевненість і характер жінки, яка прожила правильне життя. Зморшки на обличчях таких жінок не ознака віку, а друк благородства.

Не хвилюйтеся через кожної точки і лінії на обличчі. Їх наявність не принижує ваше жіночу гідність. Велика частина коричневих плям і зморшок можуть зникнути, якщо проявити завзятість, і в будь-якому випадку загальна манера триматися і доглянуте обличчя мають більше значення для враження, яке ви справляєте на людей.

Безсумнівно, прекрасно мати гарну шкіру, саме тому я ретельно доглядаю за своїм обличчям протягом багатьох років. Важливо пам`ятати, що бездоганна шкіра - це ще не все. Краса не наклеюється зовні, вона фальшива, якщо не йде зсередини.

Я донині вдячна чоловікові за те, що він навчив мене цінувати зміст. Тепер я приділяю час, щоб наповнити будинок квітами, своєю любов`ю. Іноді я розслабляюся за допомогою пахощів або Релаксую під шум води, або насолоджуюся улюбленою музикою, вдихаючи наповнює кімнату аромат квітів. Після цього я відчуваю, що моє обличчя відпочило, незалежно від того, наскільки втомленою я була, і я знову починаю відчувати себе красивою.

Тому вирушайте в музей або парк або ж просто пройдіться по універмагу. Неважливо, наскільки ви зайняті - особливо якщо ви багато працюєте і часто відчуваєте зростаючу напругу, - постарайтеся викроїти трохи часу для себе, хоча б одну годину на місяць, щоб насолодитися красою життя.

Зробіть дзеркало своїм союзником

У кожному відділі косметики і салоні краси є дзеркало. Однак багатьом жінкам не вистачає сміливості дивитися на своє відображення - вони, мабуть, соромляться через присутність сторонніх людей. Навіть тоді, коли вони бачать себе в дзеркалі, їм тільки й ввижаються, що недоліки: зморшки на обличчі, суха, лущиться шкіра.

Таким жінкам я часто раджу: кожен день наодинці з собою вдома відкрито і доброзичливо дивитесь у дзеркало.

На додаток до косметики, якою ви користуєтеся, щоб удосконалити шкіру, говорите собі компліменти. Наприклад, якщо вчора ви зробили маску для обличчя, і ваша шкіра в чудовій формі, сміливо нею захоплюйтеся. Дозвольте собі трохи підняти самооцінку, і це неймовірним чином піде на користь вашій красі. Знову ж, не будьте занадто критичні по відношенню до свого обличчя. Як це часто буває, та його частина, що вам подобається найменше, може здаватися навколишнім найбільш привабливою.

Так що замість того, щоб ховати те, що ви вважаєте недоліком, постарайтеся поглянути на це, як на свою особливість, і виставте її напоказ. Уявіть повну жінку, яка носить мішкуватий одяг, що приховує округлості: своїми стараннями вона тільки підкреслює свою повноту Але якщо ця жінка одягне сидить по фігурі одяг, то тим самим підкреслить привабливість стегон і бюста, зробивши свій жіночний стан більш рельєфним.

Багато жінок говорять про те, як би вони хотіли мати ніс, як у цій актриси, або народитися з великими очима, як у тій знаменитості. Насправді це всього лише порожні мріяння. Здорово, що є жінка, на яку ви рівняєтеся, але саме її образ життя, її манера поведінки, її слова і вчинки роблять її такою чудовою. Особа кожної людини по-своєму унікальне, і бажати бути схожим на когось іншого - марна трата часу.

На мій погляд, красива та жінка, яка знає себе зсередини і зовні і знаходиться в гармонії з собою.

Дзеркало правдиво відображає ваш образ, подобається він вам чи ні. Зробіть дзеркало своїм союзником у прагненні до самовдосконалення, завжди носите його з собою, дивіться на себе об`єктивно, навіть ловлячи своє відображення у вітрині магазину.

Домашній догляд важливіше салону

Нещодавно мене запитали: «Ви працюєте косметологом в салоні і кожен день доглядаєте за шкірою клієнтів, а хто піклується про вашу шкіру?»

Відео: Порада від косметолога. Як правильно доглядати за шкірою обличчя?

Моя відповідь: ніхто.

Я жодного разу не була в салоні краси в ролі відвідувача з тієї причини, що я вмію сама доглядати за своєю шкірою. Ви можете подумати, що я якась особлива. Зрештою, я працювала керуючою салону Christian Dior в Токіо і раніше щодня обслуговую відвідувачів мого салону краси. Насправді ви точно так само можете доглядати за собою - потрібно тільки навчитися правильно це робити. Це під силу кожному.

Жінки часто посилаються на брак грошей і часу. Вони призводять будь-які причини, щоб виправдати свою недоглянуту шкіру.

«Я так поглинена турботою про дітей, у мене зовсім немає часу».

Відео: Kак я позбулася прищів догляд за шкірою

«У мене немає грошей на салон краси».

Я поділюся з вами методами, які ви можете використовувати, щоб удосконалювати шкіру своїми власними руками, - ці прийоми не припускають наявності спеціального обладнання і можуть бути виконані у ванній або вітальні, крім того, по ефективності вони порівнянні салонним процедурам. Все, що вам знадобиться, - це вата, поліетиленова плівка, лід і кілька базових косметичних засобів, а також найкращі інструменти на світлі - ваші власні долоні і пальці.

Шкіра повинна голодувати

Рабам косметики я не втомлююся повторювати: якщо ви хочете мати гарну шкіру, використовуйте менше косметичних засобів.

В одній з книги був підзаголовок «Перестань вмиватися!». Поглянувши на нього, безліч людей можуть засумніватися в моєму розсудливості, особливо в Японії, де повсюдно прийнято вмивати обличчя двічі, спочатку очищує засобом, а потім милом для особи. Що ж саме я мала на увазі?

Мій девіз: надмірний догляд шкодить шкірі. Шкіра - жива тканина, оснащена механізмами самоочищення, тому, якщо її розпещується, вона втрачає цю найважливішу здатність. Базовий догляд, безумовно, необхідний - шкіру потрібно захищати від УФ випромінювання перед виходом на вулицю або протирати лосьйоном після того, як ви гарненько попотіли в тренажерному залі. Однак якщо вмиватися по кілька разів тільки через те, що у вас жирна шкіра, або постійно мазати обличчя кремом, тому що вона суха, нічого хорошого для шкіри ви не зробите.

Якщо ваша шкіра волає про допомогу, саме час сісти і гарненько її оглянути - подібно до лікаря, який приймає у себе пацієнта, - щоб зрозуміти, що їй дійсно потрібно, а що буде зайвим. Як би людям з проблемною шкірою не хотілося перепробувати всі на світі засоби по догляду, необхідно взяти тайм-аут. Важливо розуміти, що іноді краще менше, але якісніше.

Один із основних запропонованих мною способів догляду за шкірою я називаю «голодовка шкіри». Суть методу проста: не робіть нічого. Мова не йде про те, що ви повинні запустити свою шкіру. Виберіть один день в тиждень, коли ви не будете робити зі своїм обличчям нічого, крім як просто споліскувати його водою. Це пробудить природну силу шкіри і поверне їй здоровий вигляд.

Маючи справу з шкірою величезної кількості жінок, я виявила, що її стан у тих, хто використовує багато косметичних продуктів, значно гірше, ніж у тих, хто взагалі нічим не користується. Саме тому я пропоную так звану голодовку для шкіри, оскільки це найкращий спосіб для багатьох сучасних жінок, що стали жертвами косметичної залежності, від неї позбутися.

Як ви вже встигли зрозуміти, основи догляду за шкірою неймовірно прості. Немає потреби дотримуватися цілої системи, яку ви не в змозі запам`ятати.

Крім проведення косметичних процедур, я також влаштовую для клієнтів свого салону консультації. Час від часу я прошу клієнтів принести всі засоби, які вони використовують в даний час, щоб я могла на них поглянути. У більшості людей цілі гори косметичних продуктів, з яких добра половина їм і зовсім не потрібна.

Спробуйте оцінити вміст своєї косметички і навести в ній порядок. Ви зрозумієте, що ваші гроші можуть бути витрачені з великим успіхом на те, що вам дійсно потрібно, а не на покупку будь-якої косметичної нісенітниці.

Шкіра як білосніжний хустку

У Токіо в районі Сімбасі знаходиться магазин «Oshiro Lace». Я завжди любила магазини носових хусток і часто дарую їх людям в знак подяки. Бездоганно білі лляні хустки з вишитими ініціалами - також білим - чарівні, і кожен приходить в захват від такого подарунка.

До речі, вас ніколи не дивувало, чому у немовлят така гладка шкіра? Завдяки тому, що шкіра малюка не піддавалася впливу УФ променів і не страждала від зневоднення, вона бездоганна, подібно стану щойно купленого носової хустки. Ніколи раніше не використаний білу хустку накрахмален до хрускоту, на ньому немає ні єдиного плямочки, ні єдиної стирчить ниточки. Своєю досконалістю він нагадує чисту і гладку шкіру немовляти.

Разом з тим вже після декількох прань і сушок колись білу хустку зблякне і зноситься. Від постійного використання він також стане більш забруднений і пом`ятим.

Як складеться доля носової хустки насправді, повністю залежить від його власника. Якщо господар має намір продовжити йому життя, то він буде дбайливо прати його вручну, якщо хустку забрудниться, вибілювати, якщо він пожовтіє, гладити праскою, якщо він помнеться. Льняна хустка може залишатися чистим і бути придатним до використання довгий час, якщо за ним належним чином доглядати. З іншого боку, якщо нехтувати доглядом за хусткою, залишаючи його подовгу валятися зім`ятим, тому що він все одно брудний, то навряд чи коли-небудь йому вдасться повернути колишню красу.

Цей приклад багато в чому відноситься і до догляду за шкірою обличчя, так як людська шкіра - теж свого роду тканину. Ви можете позбутися від коричневих плям, завдаючи сироватку з вітаміном С, розгладити зморшки, зволожуючи і підтягуючи їх, і повернути тьмяною шкірі сяйво за допомогою скрабу. Як і у випадку з носовою хусткою, дбайлива і своєчасна турбота про шкіру допоможе вам зберегти її молодість на десятиліття. Якщо продовжувати аналогію, то відвідування салону краси або вливання грошей в інтенсивні засоби для догляду - це те ж саме, що віднести свій носовичок в дорогу хімчистку.

Порада:

Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра вічно залишалася красивою, піклуйтеся про неї так, немов це найдорожче, що у вас є.

Чи не перегодовуйте шкіру

Під впливом західної культури серед японців виріс рівень ожиріння. В результаті навіть молоді люди сьогодні страждають від того, що колись вважалося недугами людей похилого віку, а тепер називається хворобами неправильного способу життя, - підвищеного кров`яного тиску і атеросклерозу.

Я обожнюю гарну якісну їжу, тому замовляти різні продукти по всій Японії стало для мене одним з улюблених розваг. Однак при цьому я ніколи не їм багато і лише насолоджуюся невеликою кількістю по-справжньому чудовою їжі. Завдяки цій звичці я ніколи не гладшаю і можу похвалитися чудовим здоров`ям.

Більшість людей не підозрюють, що шкіру теж можна перегодувати. Згадуючи всіх жінок, які мені траплялися до справжнього моменту, я розумію, що проблемна шкіра була в основному як раз у тих, хто її перегодовувати. Їх шкіра була в стані так званого ожиріння. Потрапляючи під бомбардування великої кількості різних засобів, шкіра людини часто починає загрозливо протестувати. Помічаючи це, людина думає, що йому потрібно щось зробити, і завдає живильні креми, тим самим ще більше знижуючи природну здатність шкіри до самоочищення.

Щоб перервати це порочне коло, необхідно перед тим, як що б там не було наносити на шкіру, придивитися до неї, помацати її. Уважно розгляньте свою шкіру перед дзеркалом і ретельно вибирайте косметичну продукцію, використовуючи тільки ті кошти, які вам дійсно потрібні. Поступаючи так само, ви вбережете свою шкіру від негативних наслідків неправильного «способу життя».

Так, наприклад, якщо у вас суха шкіра, то ви, ймовірно, наносите на обличчя крем. Варто придивитися уважніше, і ви помітите, що в першу чергу вашій шкірі необхідна волога. Це означає, що спочатку вам слід гарненько її зволожити за допомогою лосьйону і сироватки, і тільки потім нанести крем.

Ви ж не станете лити концентровані добрива на увядающее в горщику рослина? Замість цього ви насамперед рясно поллється його водою і дасте можливість поживним речовинам проникнути в ґрунт. Так чому ж ваша шкіра гірше?

Засоби для догляду за шкірою - це її їжа, і я не раджу її перегодовувати. Подібно колись товстому людині, який схуд, знову знайшов віру в себе і повернув колишню свободу рухів, ваша шкіра теж може піти на поправку, якщо ви перестанете її ховати під товстими шарами косметики.

Їжа та вода перетворять шкіру за три місяці

Різні дієти в наші дні все більше і більше набирають популярність, якщо ви хочете бути красивою, то вам слід перш за все добре харчуватися. Людське тіло складається з того, що ми їмо і п`ємо. Не можна розраховувати на красиву шкіру, якщо ви використовуєте дорогу косметику, але при цьому постійно харчуєтеся всякою поганню. За твердженням дієтологів, клітини нашого тіла повністю оновлюються приблизно кожні три місяці. Виходить, повсякденна їжа створює наше майбутнє тіло.

Відео: Догляд за Проблемною Шкірою Обличчя

Кожен день я вживаю багаті вітамінами і мінералами овочі та фрукти, а також насичені білками і клітковиною бобові рослини і молочні продукти. Крім того, я випиваю щодня по півтора літра води. Найголовніше - харчуватися збалансовано. Одноманітний раціон харчування порушує баланс поживних речовин, який грає важливу роль в ефективному спалюванні калорій, що містяться, в тій чи іншій їжі.

В Японії існує звичай перед їжею говорити «Itadakimasu», складаючи при цьому долоні, немов для молитви (перекладається як «я з вдячністю це приймаю»), Тим самим ми дякуємо рослинні і тваринні організми, які збираємося вжити в їжу заради власного здоров`я. У досягненні краси подяку грає найважливішу роль. Кожен день, доглядаючи за своєю шкірою, я її обов`язково дякую. Моя шкіра, в свою чергу, залишається задоволеною, стаючи у відповідь ще красивішою.


Поділитися в соц мережах:

Cхоже