Експрес-прийоми для краси особи

Експрес-прийоми для краси особи

У вас запланована зустріч з подругою, з якою ви не бачилися багато років?

Увечері побачення? Завтра має бути важливе співбесіду? Не турбуйтеся - тут ви знайдете екстрені заходи для того, щоб швидко покращити шкіру обличчя.

Відео: Long Haul Flight Beauty Routine, Tips And Tricks: Model # 39; s Corner S01E5 / 8

Швидка парова маска з шапочки для душа

Коли я працювала в косметичній компанії, то часто їздила у відрядження, де мене постійно переслідувала одна і та ж проблема: сухе повітря в номері готелю. Це питання мені потрібно було якось вирішити: не могла ж я приймати клієнтів, коли моя власна шкіра була сухою і лущиться.

Відео: The Beginner`s Guide To Using Kajal And Mascara | Makeup Tips And Tricks

Так я придумала інтенсивну терапію для шкіри. Для цього вирізала в шапочці для душу отвори і наділа її на обличчя після стандартної процедури догляду за шкірою. На мій подив, шкіра миттєво перетворилася з засушений в зволожену і ніжну.

Отже, зараз я поділюся з вами швидким і простим методом парової маски, яку я тоді винайшла. Робиться вона всього в три етапи: виріжте в шапочці для душу одне або два отвори, нанесіть лосьйон-маску, а потім надіньте наявності шапочку.

За дві-три хвилини тепло вашого тіла в поєднанні з вологою з лосьйону перетворить простір всередині шапочки в сауну.

Так як випаровування рідини мінімально, шапочку для душу, на відміну від окремо наноситься лосьйон-маски, можна залишити на обличчі на п`ять або десять хвилин. Волога проникне глибоко в шкіру і очистить її.

парова маска

Навіть якщо ви надягнете на обличчя шапочку, поки сидите у ванні, без лосьйон-маски, вона все одно зробить з вашою шкірою чудеса.


Гарячий догляд для розслаблення тіла і розуму

Такий догляд потрібно в дні, коли:

  • ви в вітряну і холодну погоду ходили по магазинах,
  • ви провели багато часу в надто приміщенні з кондиціонером,
  • ви обморозили шкіру, катаючись на лижах або граючи в сніжки,
  • у вас менструація або ви змерзли,
  • ви перебуваєте в стресі.

Вид кішки, дрімає на сонці перед вікном, викликає у нас посмішку. Кішка інстинктивно вибирає найзатишніше місце в будинку. Також і ми насолоджуємося чашкою кави в кафе або знаходимось у теплого каміна в холодні дні.

У холодну пору шкіра теж потребує тепла. Коли шкіра охолоджена, пори сильно стискаються і не дозволяють проникати косметичним засобам всередину. У такі дні необхідно «розморозити» шкіру, зігріти її перед тим, як приступити до догляду за нею.

Кращий спосіб зігріти шкіру - це прийняти ванну. Якщо ви обмежені в часі, можна просто покласти на обличчя гарячий рушник. Якщо ви коли-небудь пробували гаряче обгортання в перукарні або в спа-салоні, то напевно приблизно уявляєте, наскільки ця процедура може розслабити.

очищення

Очистіть обличчя від туші, тіней і губної помади. Використовуйте бавовняні серветки, щоб повністю прибрати макіяж, область навколо очей очистіть ватяними паличками.

гарячий рушник

Намочіть рушник гарячою водою, акуратно відіжміть, потім, загорнувши в поліетиленову плівку, помістіть на 30 секунд в мікрохвильову піч. Зніміть плівку і накладіть рушник на обличчя і вуха, щоб розкрити пори і зробити шкіру більш сприйнятливою куходовим засобів.


лосьйон

Як тільки ви оживили замерзлу шкіру, нанесіть лосьйон-маску.


масаж

Виконайте масаж всього обличчя, дбайливо натискаючи пальцями на напружені м`язи. Якщо ви хочете використовувати крем для масажу, виберіть заспокійливий або зволожуючий. Розслабивши лицьові м`язи, ви поліпшите кровообіг і лімфоток, а також додасте особі більш здоровий колір.

сироватка

Тепер, коли ви поліпшили стан поверхневого шару шкіри, саме час подбати про дермі за допомогою живильної сироватки. Якщо шкіра сильно виснажена, можна нанести відразу два види сироватки, наприклад, омолоджуючу і зволожуючу.

крем

На завершення нанесіть крем, щоб затримати вологу і поживні речовини. У холодні і посушливі дні використовуйте крем, а не емульсію, так як він сприяє більш ефективному зволоженню. Краще використовувати крем, який підвищує еластичність шкіри.

Холодний догляд для релаксації

Такий догляд необхідний в дні, коли:

  • ви провели багато часу на спеці і на сонці,
  • ви займалися спортом або весь ранок возилися з дітьми,
  • шкіра почервоніла від стресу,
  • ви чимось засмучені,
  • шкіра липка через занадто вологого повітря.

Спортсмени часто остуджують розпалену шкіру за допомогою охолоджуючого спрею або пакетів з льодом.

Пропонована мною лосьйон-маска чимось схожа своєю дією на пакетик з льодом - вона заспокоює і тонізує перегріту або роздратовану шкіру, готуючи її до решти засобів для догляду

На додаток до регулярного застосування лосьйон-маски я раджу використовувати холодний догляд, описаний нижче. Вам буде потрібно охолоджене вологий рушник, пляшечка з пульверизатором (можна знайти підходящу в магазині, де всі товари продаються за однією ціною, або візьміть порожній пляшечку з пульверизатором з-під косметичного засобу) і лід. Незважаючи на використання найпростіших речей повсякденного вжитку, які напевно знайдуться у вас вдома, ця процедура високопрофесійного рівня, яку я пропоную клієнтам у себе в салоні. Застосовуйте холодний догляд кожен раз, коли хочете повернути шкірі її нормальний стан і температуру.

очищення

Очистіть обличчя від туші, тіней і губної помади. Використовуйте бавовняні серветки, щоб повністю прибрати макіяж, область навколо очей очистіть ватяними паличками.


холодний рушник

У спекотну пору тримайте кілька обгорнутих в плівку рушників в холодильнику. Прикладайте охолоджене рушник до обличчя, щоб остудити шкіру. Також робіть це після ранкового вмивання - щоб звузити пори і для кращої стійкості макіяжу.

Прикладіть охолоджене рушник до обличчя і вух.

Водний спрей

Водний масаж допоможе заспокоїти шкіру. Просто окропити обличчя водою, використовуючи пляшку з пульверизатором або промивалку. Прямий контакт з водою миттєво зволожує шкіру.

Бризкайте на обличчя струменем води уздовж лінії м`язів.

лід

Лід - саме швидкодіючий засіб для охолодження перегрітої шкіри. Також рекомендується використовувати охолоджуючі пакети.

Проведіть по обличчю загорнутим в плівку кубиком льоду.

лосьйон

Нанесіть лосьйон-маску. Для посилення ефекту надіньте зверху шапочку для душу з прорізаними отворами для дихання.

маска

Якщо від поту і забруднення у вас виникають чорні точки, нанесіть на ніч освітлюючу маску. Якщо порівняти умивання особи з пранням одягу вдома, то нанесення маски буде те саме що здачі одягу в професійну хімчистку.

На ранок ви виявите приголомшливий результат - шкіра буде свіжою і дивно чистою.

сироватка

Використовуйте освітлюючу сироватку для тьмяної шкіри і зволожуючу для сухої. Також застосовуйте засіб для шкіри навколо очей, якщо відчуваєте сухість в цій області. Обов`язково нанесіть сироватку на мімічні зморшки, якщо такі є.

крем

Після перевірки стану шкіри і нанесення необхідних їй живлячих засобів закріпіть результат за допомогою крему або емульсії. Для максимального захисту використовуйте крем, особливо якщо вам вже за 30.

Водний масаж для поповнення енергії

Люди, які виконують фізичні вправи, для різних груп м`язів, залишаються в формі багато років. Точно так же ви можете уберегти обличчя від провисань, регулярно тренуючи розташовані на ньому м`язи. Однак я не рекомендую робити вправи, в ході яких треба розтягувати м`язи так, що особа набуває неприродне вираз - це неприємне видовище, яке може до того ж привести до появи зморшок.

Ідеальний спосіб підтримки лицьових м`язів в тонусі полягає в тому, щоб приводити їх в рух з мінімальним навантаженням на шкіру. Я раджу робити спеціальний водний масаж, який активізує м`язи обличчя, не напружуючи при цьому поверхневий шар шкіри.

Для виконання водного масажу підготуйте пляшечку з канюлею (промивалку). Наповніть її очищеної або дистильованою водою, яка продається в аптеках і супермаркетах.

Все, що вам потрібно, - це розприскати воду рівномірно по всьому обличчю, повторюючи лінії м`язів. Для досягнення масажного ефекту необхідно докласти трохи сили, тому розпилювати воду близько до обличчя, натискаючи на пляшку досить сильно, щоб відчути ефект.

Я пропоную цю процедуру клієнтам у себе в салоні. Вона моментально наповнює шкіру енергією, а також корисна для людей з розширеними порами. Водний масаж зволожить, підніме шкіру і звузить пори.

Як робити

Головне - розбризкувати воду вздовж мімічних м`язів. Основні руху під час виконання масажу - це вгору і в сторони. Масажуйте обличчя водою в такій послідовності: лоб (1), навколо правого ока (2), права щока (3, 4, 5, 6, 7, 8), навколо рота (9), ліва щока (ю, 11,12, 13,14,15), навколо лівого ока (16), вниз по носі і його крил (17,18,19) і потім один раз навколо всього особи (20), а потім повторіть процедуру ще раз.

Швидке зволоження губ

Губи можуть тріскатися з різних причин. Якщо у вас проблеми жедудком, від переїдання і зловживання алкоголем, якщо у вас дефіцит вітаміну Е, якщо ви їсте занадто гостру їжу або якщо ви просто провели дуже багато часу на повітрі в сонячну або посушливу погоду, ваші губи можуть постраждати.

Якщо губи потріскалися або лущаться, то навіть помада та блиск для губ не поліпшать їх зовнішнього вигляду.

Я рекомендую час від часу використовувати мед. Нанесення меду на потріскані губи - століттями перевірений метод, і в даний час існує безліч засобів для догляду за губами з вмістом меду. Мед - природний зволожувач, його безпечно злизувати, а також він вважається дуже корисним продуктом.

Тримайте баночку меду під рукою на кухні, щоб робити медову маску для губ кожен раз, як тільки вам здасться, що вони стали занадто сухими. Все, що вам потрібно зробити, - це нанести достатню кількість меду на губи і покласти зверху підходить за розміром шматочок поліетиленової плівки. Губи зволожаться за п`ять хвилин.

Лімфодренажний масаж для губ

Крім медової маски, я також рекомендую зробити лімфодренажний масаж для губ. Масажуйте лінію підборіддя подушечками великих пальців, повільно просуваючись від підборіддя кушам. Пам`ятайте про застояну лімфу Якщо у вас тьмяні губи, то цей масаж зробить їх більш рожевими.

Я виконую цей масаж щоранку перед нанесенням губної помади. Природний рожевий відтінок губ підкреслить колір вашої помади.

Помолодіти на 10 років за одну ніч

Якщо вас чекає особливий день - весілля друзів, особлива дата, -вещала випускників, - вам явно захочеться, щоб шкіра була в прекрасній формі, і це значить, що потрібно починати готуватися напередодні ввечері. Буде вже занадто пізно, коли сидячи перед дзеркалом в день події, ви помітите, як жахливо виглядає ваша шкіра. Ви можете забезпечити собі салонний догляд, і ваша шкіра буде сяяти, якщо обдумаєте все заздалегідь і прикладіть трохи зусиль. Я пропоную наступні дії.

Відео: How To Treat Acne & Pimples on Face || || Hum Express

Золота формула Чізу Саекі

  1. За ніч до заходу нанесіть лосьйон-маску, щоб відновити шкіру.
  2. При цьому краще зволожити шкіру парою, використовуючи шапочку для душу або шматок поліетиленової плівки з вирізаними отворами, щоб забезпечити масці герметичність.
  3. Щоб витягти з цієї процедури максимум користі, виконуйте її, сидячи у ванні.
  4. Зніміть маску і зробіть масаж обличчя з кремом, щоб повернути шкірі щільність, сяйво і пружність. Для усунення набряклості зосередьтеся на лимфотоке, розганяючи рухами рук застояну лімфу.
  5. Накрийте особа на п`ять хвилин гарячим рушником, щоб розпарити шкіру. Рушник потрібно зняти, коли воно стане холодним. Ця процедура розкриє пори, і шкіра буде готова до подальшого зволоження та живлення. Щоб підготувати рушник для розпарювання, просто змочіть його гарячою водою, вичавіть, потім помістіть в мікрохвильовку на 30 секунд. Будьте обережні, не обпечіться!
  6. Зарядіть шкіру енергією за допомогою водного масажу.
  7. Нанесіть сироватку, втираючи її таким чином, щоб вона проникла в найглибші шари шкіри.
  8. Щоб затримати вологу і поживні речовини, використовуйте краще крем, а не емульсію.
  9. На наступний ранок накладіть на обличчя холодний рушник, щоб звузити пори перед нанесенням макіяжу, тоді косметика ляже більш рівномірно і буде триматися протягом всього дня.

Утреннеее порятунок втомленою шкіри

У всіх буває таке, що хоч раз поглянув на шкіру з ранку долає зневіра - зазвичай це буває через підвищеного рівня стресу, недосипання, що наближаються місячних або нічної гулянки напередодні. У такі дні складно змусити себе вийти з дому. Ось кілька прийомів, які допоможуть вам швиденько оживити вашу шкіру і повернути бадьорість духу.

  1. Нанесіть лосьйон-маску, щоб відновити шкіру.
  2. Оберніть особа холодним рушником, щоб звузити пори. Змочений водою і віджатий рушник прекрасно підійде, але краще заздалегідь тримати два або три рушники в холодильнику - так у вас завжди під рукою буде охолоджене рушник.
  3. Нанесіть освітлюючу маску на три хвилини. Хоча маски і прийнято наносити ввечері, вранці вони теж припадуть до речі, так як мають миттєвий результат - шкіра відразу ж стає світліше.
  4. Нанесіть щедре кількість сироватки.
  5. Нанесіть на шкіру крем, щоб затримати вологу і поживні речовини.
  6. Накладіть основу під макіяж.
  7. Вибирайте рідкий тональний крем із зволожуючим покриттям, а не з матуючим. Коли шкіра не в дуже хорошому стані, завжди використовуйте рідкий тональний крем, а не пудру - він буде краще триматися. Нанесіть тональний крем пальцями так, ніби ви намагаєтеся втиснути частинки в пори. Так макіяж буде довше триматися, а легкий масаж поліпшить кровообращеніе.а НЕ пудру - він буде краще триматися. Нанесіть тональний крем пальцями так, ніби ви намагаєтеся втиснути частинки в пори. Так макіяж буде довше триматися, а легкий масаж поліпшить кровообіг.

Візьміть красу в свої руки

Нас з усіх боків атакує реклама косметики, засобів по догляду за обличчям, спа- і б`юті-салонів. З власного досвіду знаю, що важко знайти косметичні продукти або салони, які забезпечать вам хорошу якість за ваші гроші. Ви можете заглянути мимохідь в універмаг або салон краси, щоб в результаті витратити абсурдне кількість грошей тільки через те, що вас переконали придбати продаються тут товари або послуги.

Краще вже дізнатися, як зробити себе красивою своїми власними руками. Зрештою, якщо про це задуматися, то ніхто, навіть найдосвідченіший косметолог, не знає вашу шкіру краще вас самої. З усіх людей на світі у вас найбільше шансів на те, щоб стати своїм найкращим косметологом. Як тільки ви навчитеся домагатися ідеального стану своєї шкіри природним шляхом, ви зрозумієте, що багато дорогі косметичні засоби і процедури вам просто не потрібні.

Немає потреби платити за професійні послуги чи дорогу косметику, якщо ви доглядаєте за собою вдома. Проводячи описані в цій книзі процедури під свою улюблену музику або - що ще краще - сидячи у ванні, ви відчуєте, як розслабляється ваше тіло. Чи можна мріяти про кращий дозвіллі?

Починаючи з сьогоднішнього дня станьте своїм особистим косметологом. Ваша шкіра сповна сплатить вашу любов до неї приголомшливим і видимим результатом.


Поділитися в соц мережах:

Cхоже