Щоденний догляд за обличчям

Щоденний догляд за обличчям

Багато жінок витрачають купу грошей на салони краси, але можна досягти таких же результатів будинку за набагато більш скромну плату.

ранковий догляд

план процедур

умивання

Мій метод полягає в банальному обполіскуванні теплою водою вранці. Якщо вам хочеться використовувати мило для особи, гарненько його вспеньте, нанесіть на обличчя піну, потім ретельно його змийте.

лосьйон

Відео: Догляд за ОБЛИЧЧЯМ | КРОК 1 - ОЧИЩЕННЯ шкіри | ПРАВДА про міцелярної воді

Лосьйон можна наносити і руками, але лосьйон-маска освіжить шкіру набагато краще, і всього за якісь три хвилини.

сироватка

Вибирайте сироватку, керуючись станом своєї шкіри. Для харчування дерми я використовую сироватку глибокої дії.

Емульсії і креми

Відео: Щоденний догляд за обличчям. молода шкіра

Емульсії і креми допомагають шкірі зберегти поживні речовини, якими ви тільки що її наситили. Обов`язково нагрівайте засіб в руках перед його нанесенням на шкіру.

Основи під макіяж

Вибирайте правильну основу відповідно до планів на день, наприклад, для захисту від сонця або сяйва шкіри. В якості основи вам може підійти густий крем або легка емульсія.

Тональна основа

Тим, кому за 30, я рекомендую використовувати рідку тональну основу. Якщо ви ретельно накладіть основу, макіяж буде триматися весь день, навіть влітку.

вечірній догляд

план процедур

очищення

Якщо вам за 30, використовуйте кремоподібні очищаючі засоби. Спочатку за допомогою засобу для зняття макіяжу видаліть тіні для очей і губну помаду.

умивання

Відразу після зняття макіяжу сполосніть обличчя достатньою кількістю теплої води. Якщо ви вмиваєтеся з милом, спочатку обов`язково гарненько його вспеньте.

скраб

Відлущування шкіри приблизно раз в десять днів поліпшить колір обличчя. Змішайте скраб з милом для особи, щоб пом`якшити його текстуру.

лосьйон

Зробіть мою оригінальну лосьйон-маску, наклавши зверху поліетиленову плівку для додаткового зволоження. Таким чином шкіра набагато краще вбере сироватку, яку ви потім завдасте.

сироватка

Ваша шкіра потребує зволоження? Вона суха і лущиться? Визначте, що їй потрібно, і виберіть відповідну в вашому випадку сироватку.

Емульсія і креми

Ретельно закупорте речовини, якими ви тільки що вигодували шкіру, завдавши емульсію або крем долонями і подушечками пальців.

Видалення макіяжу з очей і губ

Більшість з тих, у кого є зморшки і круги під очима, не очищають від шкіру обличчя належним чином. Особливу увагу потрібно приділяти кольоровий косметиці, такий як тіні і помада, яка може стати причиною пігментації, якщо її правильно не видаляти. Завжди повністю стирайте макіяж, використовуючи засоби для зняття косметики перед тим, як перейти до загальному очищенню. Якщо ви витратили 30 хвилин на макіяж, значить, стільки ж часу вам буде потрібно, щоб його зняти. Цей момент частенько не береться до уваги.

Крім того, перламутрові і мерехтливі частинки важко видаляються, тому особливо ретельно змивайте макіяж, якщо ви використовували косметику, яка містить такі компоненти.

Очистити обличчя буде набагато простіше, якщо спочатку зняти макіяж з губ і очей.

підготовка

Зняття макіяжу з очей

Видалення макіяжу з губ

очищення обличчя

Як і раніше піднімаючи куточки рота, виконайте цю процедуру і для нижньої губи. Ретельно зітріть помаду уздовж контуру губи.

Відео: Догляд за шкірою l Комбінований / жирний тип шкіри

Після того як ви видалили макіяж з очей і губ, настає черга решти особи. Пам`ятайте, що перед тим, як чистити обличчя, необхідно повністю зняти з нього макіяж. В останню чергу ви зацікавлені в тому, щоб натерти шкіру, тому намагайтеся не прати макіяж дуже старанно. Видаляйте косметику дбайливими рухами рук вгору і в сторони, з`єднавши разом пальці для збільшення очищає площі. Це дозволить зняти макіяж і очистити пори без зайвого навантаження на шкіру.

Якщо ви не знаєте, яке очищає засіб використовувати, пропоную зупинити вибір на кремі або емульсії, так як вони найкраще переносяться шкірою обличчя.


Умивання особи і вух

За моїми спостереженнями, багато людей умивають обличчя вертикальними рухами, проводячи руками вгору і вниз. Так можна пропустити зовнішні контури особи, залишивши віскі невимитие, а натягуючи шкіру руками вниз, ми сприяємо її провисання з часом. Умивайте обличчя круговими рухами від центру в сторони, уявляючи, що це куля.

Зазвичай достатньо промити обличчя проточною водою. Якщо вам необхідно використовувати мило - наприклад, коли ви спітніли, - гарненько його вспеньте і потім ретельно сполосніть обличчя теплою водою.

Не забувайте після вмивання подбати про своїх вухах. З сухими і тьмяним вухами ви ризикуєте виглядати старше.

умивання особи

умивання вух

Відлущування за допомогою скрабу для обличчя

Найкраще отшелушивать шкіру скрабом як мінімум раз на не-ділю-Дрібні частинки скрабу видаляють відмерлі клітини і бруд, сприяючи більш ефективному очищенню шкіри. Крім того, отшелушеннимі шкіра краще вбирає лосьйони та інші косметичні засоби. Якщо частинки скрабу здадуться вам занадто грубими, спробуйте змішати його з рівною кількістю мила для обличчя, розбавивши невеликою кількістю теплої води.


Трихвилинна лосьйон-маска

Якщо ви бризне водою на листок паперу, вода осяде на поверхні потім поступово випарується, залишивши папір сухий і зморщеною. Якщо ж ви покладете зверху вологий рушник і залишите його на деякий час, папір потроху почне вбирати воду і намокне.

Той же принцип застосуємо і до поверхневого (так званому рогового) шару шкіри, товщина якого на обличчі складає соті частки міліметра. Для того щоб шкіра ввібрала активні інгредієнти з лосьйону, дозвольте йому проникнути всередину за допомогою вологих бавовняних серветок. Це набагато корисніше, ніж просто розпорошувати або наносити лосьйон на обличчя.

Найцінніше в пропонованій мною лосьйон-масці - це її простота. Немає нічого складного в тому, щоб змочити бавовняну серветку водою, видавити на неї щедру порцію лосьйону і накласти серветку на три хвилини на обличчя. Бавовняна серветка, вода, лосьйон і три хвилини вашого часу - ось все, що вам знадобиться для маски.

Краще не використовувати стьобані бавовняні серветки. Ті, які використовую я (серветки мого власного бренду продаються тільки в Японії), розміром 7,5 на 15 сантиметрів і товщиною про, 5 сантиметра, але ви можете користуватися серветками будь-якого доступного розміру. Я розрізаю серветку навпіл, після чого змочую отримані прямокутники водою і лосьйоном, який не дає серветці «пушіться», потім поділяю її на тонкі шари, які потім і наношу на обличчя.

Така домашня маска заощадить ваші гроші, тому що вам знадобиться не так багато лосьйону, як при використанні сухих серветок або спрея. Лосьйон не втратить своєї ефективності від того, що ви спочатку нанесете його на серветку, - навпаки, він буде більш рівномірно розподілятися по обличчю і набагато краще вбиратися.

Лосьйон-маска заспокоює і зволожує шкіру, удосконалюючи її структуру і миттєво роблячи більш м`якою. Ось чому я стверджую, що лосьйон-маска не менш ефективна, ніж сироватка.

Оригінальна лосьйон-маска від Чізу Саекі

Для виконання цієї процедури вам потрібно взяти товсті (півсантиметра товщиною) бавовняні серветки, які можна розділити на шари.



Інтернаціональна лосьйон-маска

Для даної лосьйон-маски використовуються серветки з 100% -ного бавовни.

нанесення сироватки

Після зволоження поверхні шкіри лосьйоном слід застосувати сироватку Сироватки використовуються для додаткового живлення шкіри, вони проникають глибоко в дерму, що відповідає за міцність і еластичність, насичують шкіру і дають їй силу. Тим, хто старше 25 років, настійно рекомендую наносити сироватку вранці і ввечері.

Спочатку необхідно нагріти сироватку в руках, потім нанести на п`ять ключових точок особи і розподілити долонями по всій поверхні, рухаючись вгору і в сторони. Рухами своїх рук ви немов малюєте букву V, одночасно ще й підтягуючи шкіру. Кількість рухів зазначено в інструкції, однак, як правило, двох-трьох буде цілком достатньо. Якщо цього виявиться мало, повторіть рух ще раз.


Попередьте старіння шкіри за допомогою щоденного захисту від сонця

Ви, напевно, знаєте, що сонячні ультрафіолетові промені не тільки надають шкірі загар, але і можуть зробити її зморшкуватою і обвислі. Вони проникають крізь шкіру і руйнують її внутрішній шар. Краще не чекати, поки ультрафіолет завдасть шкірі серйозної шкоди, а провести профілактичні заходи захисту. В Австралії ретельний захист від сонця рекоменлована всім, дорослим і дітям, через сильний ультрафіолетового випромінювання і ризику розвитку раку шкіри.

Разом з тим багато сонцезахисні лосьйони незручні в застосуванні або містять не дуже корисні для здоров`я інгредієнти. Крім того, завдання нанести на обличчя ще одне косметичний засіб може виявитися проблематичною.

Ось що роблю я: після ранкової процедури догляду за шкірою я змішую в рівних пропорціях сонцезахисний засіб і будь-яку емульсію або основу під макіяж і наношу склад, що вийшов на обличчя. Тим самим я пом`якшую сонцезахисний засіб, завдяки чому воно розподіляється більш охоче і рівномірно. Завдяки своєму зволожуючого ефекту емульсія або основа для макіяжу надає шкірі додаткове сяйво, а якщо використовувати тонуючий засіб, ви зможете приховати будь-які тьмяні ділянки та інші недоліки шкіри. У ті дні, коли я не наношу тональну основу, цим прийомом я вбиваю відразу трьох зайців - роблю легкий макіяж, захищаю шкіру від сонця і зволожують її. Крім того, таким чином економиться сила-силенна часу.


Поділитися в соц мережах:

Cхоже