Комітет з охорони здоров`я схвалив новий законопроект для дітей

Відео: Про це треба знати всім!

16 січня на засіданні, що відбулося комітету з охорони здоров`я під головуванням Сергія Калашникова, було рекомендовано Держдумі, внесений на розгляд Урядом законопроект № 625497-5 «Про внесення змін до статті 28 Федерального закону« Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення »та статтю 6.7 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення », прийняти в першому читанні.

У законопроекті передбачається посилення адміністративної відповідальності юридичних і посадових осіб у разі недотримання санітарно-епідеміологічних вимог до оздоровлення дітей і умов відпочинку, а також навчання і виховання. В тому числі, до навчальних меблів, до підручників, до технічних засобів, що включає і аудіовізуальні засоби виховання, і будь-який видавничої продукції. Збільшення штрафу за порушення, загрожує розщедритися посадовим особам з 2-3 тисяч рублів до 3-7 тисяч рублів. А юридичні особи будуть змушені заплатити штраф, у разі якщо законодавство буде приято, в розмірі від 30 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, замість існуючих 10-15 тисяч. Повторне порушення тягне збільшення штрафних санкцій для посадових осіб від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для юридичних від 100 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім цього, діяльність організації може бути припинена на термін до 90 діб.

Заступником міністра охорони здоров`я і соціального розвитку Максимом Топілін, було відзначено, що пропозиція про посилення штрафних санкцій повинно підвищити відповідальність юридичних і посадових осіб у сфері оздоровлення дітей і організації відпочинку. За словами Максима Топіліна, за літній період оздоровчої кампанії 2010 року було зафіксовано 12 вогнищ, де діти постраждали від інфекції, а загальна кількість захворілих склала 186 осіб. Майже в два рази більше - 20 вогнищ було зареєстровано за минулий оздоровчий сезон 2011 року з загальною кількістю постраждалих - 777 дітей. Нові штрафи наберуть чинності, у разі прийняття закону, до літнього дитячого оздоровчого відпочинку 2012 року.

«Сверхактуальна» назвав законопроект голова Комітету з охорони здоров`я Сергій Калашников: - «Мені не сподобалося тільки одне: дуже маленькі штрафи. Їх треба збільшити так, щоб сума била по кишені », - зазначив він.

Позитивно висловилася про збільшення штрафів і Перший заступник голови Комітету Тетяна Яковлєва, запропонувавши прийняти законопроект перед другим читанням.


Поділитися в соц мережах:

Cхоже