Лімфодренажний масаж обличчя

Лімфодренажний масаж обличчя

Виконуйте цей масаж щодня, коли приймаєте ванну, дивіться телевізор або прямо перед нанесенням макіяжу, щоб ваша шкіра засяяла здоров`ям!

Відновіть колір обличчя

Наше тіло забезпечене мережею лімфатичних судин, що нагадують вени і артерії серцево-судинної системи. Через цю мережу тече лімфатична рідина, яка забирає разом з собою хвороботворні мікроорганізми, чужорідні мікрочастинки і відмерлі клітини. Рідина проходить процес фільтрації в розкиданих по всій мережі лімфовузлах, де осідають сторонні предмети, токсини та інші продукти життєдіяльності організму.

Лімфодренажний масаж - чудовий спосіб поліпшити роботу лімфатичної системи. Коли лімфа тече занадто повільно, токсини накопичуються, через що особа виглядає опухлим. Щоб усунути цю проблему, вам потрібно вивести токсини, тобто допомогти їм потрапити в лімфовузли. Якщо перший крок догляду за поверхнею шкіри - це чистка обличчя, то перше, що потрібно зробити для догляду зсередини - найважливішого умови здорової шкіри, - це очистити тканини, що знаходяться під шкірою, вимивши токсини з лімфатичних судин.

Тому, коли я починаю процедуру догляду, я навіть і не думаю про поверхні шкіри - насамперед виконується лімфодренажний масаж. В першу чергу я стимулюю виведення продуктів життєдіяльності організму, ретельно масажуючи ключиці і шию, а потім натискаючи на розташовані під пахвами лімфовузли. Ви можете без проблем виконувати цей масаж самостійно, він підтягне ваше обличчя і чудесним чином посилить сяйво шкіри.

Моя порада

Настійно рекомендую вам взяти в звичку робити лімфодренажний масаж перед тим, як приступити до будь-яких інших процедур в рамках щоденного догляду за шкірою.

Надайте свіжість шкірі

Натискаючи на певні лімфовузли, можна змінити колір обличчя.

За вухами (привушні лімфовузли)

Привушні залози, в яких розташовані привушні лімфовузли, насправді розташовані перед вухами, проте частково і за ними. Стан лімфовузлів в маленьких поглибленнях за вухами впливає на набряклість і щільність шкіри обличчя.

По обидва боки шиї (шийні лімфовузли)

Ці лімфовузли розташовуються донизу від вух.

Над ключицями (надключичні лімфовузли)

Вони розташовані в поглибленнях над ключицями.

Пахвові западини (пахвові лімфовузли)

Саме в зону пахв ви будете направляти продукти життєдіяльності, які накопичилися в області обличчя, шиї і ключиць.

Позбавтеся від подвійного підборіддя

Контур особи буде розмиватися, якщо в області вух і шиї уповільнений лімфоток. Я роблю цей масаж в будь-який вільний час для того, щоб зберегти контур обличчя і попередити появу подвійного підборіддя,

Натискайте на лімфовузли, прямуючи від нижньої частини підборіддя до вух, ковзаючи великими пальцями уздовж щелепи. Сильно натисніть на лімфовузли в поглибленнях за вухами, потім помасажуйте шию внизу, щоб направити лімфу разом з продуктами життєдіяльності до ключиць.

Регулярно роблячи цей масаж, вже через кілька місяців ви помітите, що шкіра стала менше провисати, а контур обличчя став більш вираженим.


Повторіть третій і четвертий пункти з іншого боку шиї.

Доглядайте за шиєю

Шия - частина тіла, яка рухається більше, ніж ви можете собі -представіть: туди і назад, вгору і вниз, крутиться в цю та іншу сторони. Разом з тим, незважаючи на таку рухливість, шкіра на шиї неймовірно ніжна і схильна до появи зморшок. Тому, прийнявши ванну, я першим ділом починаю займатися саме шиєю, а не особою. В`яла шия візуально збільшує розмір вашого обличчя.

Відео: Лімфодренажний масаж Юкуко Танака для омолодження обличчя

Люди часто запитують, чи можна використовувати крем для рук в області шиї. Моя відповідь ні. Для ущільнення і підвищення пружності шкіри на шиї створені спеціальні креми для шиї з вмістом колагену і еластину. Вони обов`язково повинні стояти на вашому туалетному столику, особливо якщо вам за 30.


секрет уяви

Коли мене запитують, чи відчуваю я себе самотньо без чоловіка і сподіваюся чи зустріти нового супутника життя, я не знаю, що відповідати. Чому? Тому що я постійно закохуюся. У чоловіків з екрану. Я насолоджуюся цими короткочасними захопленнями кінозірками, і саме чудове в тому, що кожен день я закохуюся в когось нового.

Відео: Фітнес особи. Лімфодренажний масаж для обличчя

Часто кажуть, що жінка найбільш прекрасна, коли вона закохана. Але не завжди зустрічаєш потрібного чоловіка в потрібний час, чи не так? Проте, на щастя для жінок, я чула, що навіть такі уявні романи, як мої із зірками, досить дієві, щоб викликати виділення жіночих гормонів, що поліпшують зовнішній вигляд.

Я - майстер фантазувати. Наприклад, коли я готую, то уявляю, що чекаю на вечерю гостя, і сервірую стіл на двох, навіть коли я насправді їм одна. Уява - цінний союзник в багатьох ситуаціях, особливо коли воно призводить до викиду адреналіну.

Уява відіграє не менш важливу роль і в процесі нанесення косметики. Макіяж вийде набагато більш ефектним, якщо уявляти, з ким ви сьогодні побачитеся, або думати про те, як би вам хотілося виглядати.

Мені подобається отримувати вигоду з усього, що може наше тіло нам запропонувати, починаючи від спритних рук і пальців і закінчуючи теплом дотиків. Гормони, які виробляє організм, не є винятком. Можна сказати, що адреналін - це наша внутрішня сироватка краси. Невелика закоханість, що змушує серце битися частіше, робить неоціненний внесок у здоров`я вашої шкіри.


Поділитися в соц мережах:

Cхоже