Влітку діти повинні рухатися

Відео: АВТОХІТ: випуск №132. Діти на велосипеді

Діти люблять річну свободу і можливість вільно насолоджуватися мультиками та відеоіграми, однак батьки повинні забезпечити їм активне проведення часу.

До цього закликають американські медпрацівники, які організували цікаве дослідження.

«Я завжди намагаюся, щоб учні вели активний спосіб життя протягом літа. Досить знайти цікаві ігри, які змусять їх рухатися і підвищать серцебиття », - каже викладач фізкультури Мартін Вурмлінгер (Martin Wurmlinger), що приєднався до команди дослідників UCLA.

Вурмлінгер разом з іншими ентузіастами є членом університетської організації Sound Body Sound Mind, яка бореться з дитячим ожирінням і пропагує здоровий спосіб життя серед американських школярів і студентів.

Дослідники заявляють, що в вільні літні дні дітям слід пропонувати продумані, структуровані заняття.

Це має бути комплексна програма фізичної активності, куди будуть включені 5 головних елементів:

1.Упражненія для серцево-судинної системи
2.Упражненія на м`язову витривалість
3.Упражненія на м`язову силу
4.Упражненіе для спалювання жиру
5.Упражненія на гнучкість

У таку програму, на думку вчених, можна ввести присідання, віджимання від підлоги, вправи для м`язів черевного преса, стрибки ( «джампінг-джек»), розтяжка. Рухливі ігри, м`яч, велосипед також будуть доречні в літній період. При наявності вдома басейну непогано б намотати десяток кіл, по 2-3 кола на максимальній швидкості з 30-секундною перервою, в залежності від підготовки.

Можна запропонувати дітям комплексна вправа під назвою «бурпі» (burpee), добре відоме шанувальникам кроссфіта. Якщо говорити коротко, воно полягає в швидкому присіданні, яке переходить в віджимання від підлоги, з наступним швидким підйомом, стрибком на місці з піднятими руками і поверненням у вихідне вертикальне положення.

Але головне, що варто зробити батькам - це обмежити час перед екранами ТБ і комп`ютера. Хоча ці заняття захоплюють дітей, в світі є багато більш цікавих і корисних речей - зацікавити дитину зможете тільки ви, авторитетні батьки.

Якщо ж ви самі не проявіть фантазію або будете показувати поганий приклад, то не чекайте особливої активності від малюків.

«Я прошу всіх батьків займатися фізичними вправами і рухливими іграми разом зі своїми дітьми. Роби як я - набагато краще, ніж роби, як я сказав. Спільні ігри - це не просто дуже весело і корисно, але і зміцнює сімейні відносини », - закликає мам і тат Вурмлінгер.

Літо йде - не втрачайте здоров`я своїх дітей!
Поділитися в соц мережах:

Cхоже