Бажаєте скинути вагу? Ходіть на роботу пішки

Відео: Пішки на роботу | VLOG. Walk to work

Згідно з даними нового дослідження, проведеного Університетом Східної Англії і Центром з вивчення дієти і активності (CEDAR), одним з кращих способів скинути зайву вагу є ходьба на роботу пішки.

Нове дослідження показує, що відмова від використання приватного та громадського транспорту допомагає знизити індекс маси тіла, а також поліпшити стан здоров`я та емоційне благополуччя.

Вчені говорять, що найкорисніші способи добиратися на роботу - це ходити пішки і їздити на велосипеді.

Вони сподіваються, що зміна звичок сучасної людини, засноване на результатах цієї роботи, призведе до позитивних зрушень на глобальному рівні.

А час міняти спосіб життя настав давно. За останні 40 років в тій же Англії відсоток людей, які їздять на роботу приватним автотранспортом, виріс з 42% до 67%. І в міру подальшого підвищення добробуту жителів суспільство не демонструє розуміння проблеми, тому все більше і більше англійців, які можуть дозволити собі авто, тут же пересідають на нього.

Провідний автор дослідження доктор Адам Мартін (Adam Martin), науковий співробітник Школи медицини Норвіча, каже: «Добре відомо, що ожиріння і надмірна маса тіла асоціюються з важкими захворюваннями, такими як рак, діабет, інсульт, інфаркт. Це дослідження проливає світло на ще одну дуже цінну можливість, яку суспільство поки не використовує в боротьбі за своє здоров`я. Це ходьба і їзда на велосипеді замість автотранспорту ».

Дослідницька група з UEA, Університету Кембриджа і Університету Йорка проаналізувала групу з 4000 дорослих британців, які брали участь в опитуваннях British Household Panel Survey (BHPS), що проводилися в 2004-2007 роках.

Спираючись на відповіді респондентів, вчені змогли знайти зв`язок між їх вибором транспорту і станом здоров`я. Хоча для всіх очевидно, що чим більше людина рухається, тим нижче його шанси набрати вагу, до сих пір було проведено мало досліджень, які дозволили б нам говорити про конкретні цифри.

Адам Мартін говорить: «Ми виявили, що зміна переваг і відмова від автотранспорту асоціюється зі зменшенням індексу маси тіла в середньому на 0,32 BMI, що еквівалентно 1 кг на людину. Це може здатися мізерною різницею, але якщо дотримуватися цього правила протягом тривалого часу, ефект буде набагато більш помітним. Слід зазначити, що люди, які йдуть на роботу пішки по 30 хвилин і більше, можуть за дворічний період скинути в середньому 2,25 BMI, що еквівалентно 7 кг ваги ».

«Якщо взяти до уваги користь ходьби і їзди на велосипеді для здоров`я суспільства, для економіки і навколишнього середовища, то це дійсно важливий інструмент», - відзначають вчені.
Поділитися в соц мережах:

Cхоже